strony internetowe
tworzenie stron
Czcionka domyślna A- A+
szkoła podstawowa w górkach szkoła podstawowa w górkach szkoła podstawowa w górkach szkoła podstawowa w górkach Szkoła Podstawowa

Szkoła Podstawowa

im. Szarych Szeregów w Górkach
ul. Szkolna 3
05-311 Dębe Wielkie
Telefon: 739-222-476

Drodzy uczniowie!

W naszej szkole zostaje uruchomiona platforma edukacyjna Google Classroom.

Na tej platformie nauczyciele będą się z Wami łączyć na zajęciach on-line, publikować dla Was materiały i zadania do wykonania. 

Logowanie

Dostęp do platformy możliwy jest ze szkolnego konta Google. Można logować się z komputera lub smartfona (w tym przypadku musisz dodać kolejne konto Google na swoim telefonie w ustawieniach). Każdy/każda z Was ma utworzone własne konto. Dane do pierwszego logowania:

adres (w przypadku logowania z komputera): https://accounts.google.com/

login: login@gorki.edu.pl (login wysłany przez wychowawcę)

hasło: otrzymane od wychowawcy

Przeniesienie w okno logowania - kliknij obrazek poniżej: 

             

 

 

 

 

 

UWAGI: – po pierwszym logowaniu zostaniecie poproszeni o wprowadzenie nowego hasła

 

Instrukcje:

- Dołączanie do zajęć jako uczeń

 

 


 

-REGULAMIN (wytyczne) przebywania w oddziale przedszkolnym oraz klasach edukacji wczesnoszkolnej przy Szkole Podstawowej im. Szarych Szeregów w Górkach w czasie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

 


- Procedury przychodzenia/wychodzenia oraz przebywania uczniów klas 4-8 Szkoły Podstawowej im. Szarych Szeregów w Górkach w tym w salach lekcyjnych, bibliotece szkolnej oraz szatni w czasie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.