- CELE PROGRAMU

- HARMONOGRAM SPOTKAŃ

- PRZYKŁADY DOBRYCH PRAKTYK

W tym roku szkolnym nasza szkoła bierze udział w rządowym programie AKTYWNA TABLICA. Jego zadaniem jest zapewnienie szkołom niezbędnej infrastruktury w zakresie TIK oraz rozwijanie kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie wykorzystywania technologii informacyjno - komunikacyjnych na zajęciach lekcyjnych. Tegoroczna edycja skierowana jest w szczególności do uczniów objętych pomocą psychologiczno-pedagogiczną.
Zakupione zostały pomoce dydaktyczne oraz sprzęt do pracy z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Mamy nadzieję, że zajęcia będą jeszcze ciekawsze i efektywniejsze.