14 września 2022 odbędzie się Zebranie Rodziców uczniów klas I - VIII.
O godzinie 17.00 rozpoczniemy zebraniem ogólnym na sali gimnastycznej, po którym wychowawcy spotkają się z Państwem w salach klasowych.
Klasa Ia - sala nr 37 piętro II
Klasa Ib - sala nr 36 piętro II
Klasa II - sala nr 35 piętro II
Klasa III - sala nr 32 piętro II
Klasa IVa - sala nr 31 piętro II
Klasa IVb - sala nr 26 piętro I
Klasa V - sala nr 25 piętro I
Klasa VI - sala nr 22 piętro I
Klasa VII - sala nr 24 piętro I
Klasa VIII - sala nr 23 piętro I
Sekretariat szkolny będzie nieczynny
od dnia 8 czerwca 2026 r. do dnia 12 czerwca 2026 r. (urlop pracownika).
Za utrudnienia przepraszamy.
Sprawy administracyjne proszę kierować drogą mailową:
sekretariat@szkolagorki.edu.pl
/-/ Anna Bartnicka
wicedyrektor szkoły