Zbiórka dla pacjentów z mińskiego szpitala

W mińskim szpitalu przebywa wielu covidowych pacjentów, którzy pochodzą ze znacznie oddalonych miejscowości. Rodziny chorych sami będąc na kwarantannie nie są w stanie dostarczyć podstawowych produktów, które są potrzebne. Dlatego chcemy pomóc. Od jutra przed wejściem do szkoły w Górkach stanie pudło na produkty potrzebne pacjentom (pudło będzie wystawiane w godzinach 7.30 - 16.00).

CO ZBIERAMY: środki higieny osobistej dla kobiet i mężczyzn, batoniki/ciastka w opakowaniach, krzyżówki, długopisy.
Ostatniego dnia zbiórki - 2.12 można przynosić owoce np. jabłka, mandarynki.

Przypominamy o środkach bezpieczeństwa - zakrywaniu ust i nosa, dezynfekcji rąk, utrzymywaniu dystansu społecznego.

Inicjatorami akcji są Uczniowie i Rodzice z klasy III, współorganizatorami: Szkolne Koło Wolontariatu i Klub Przedszkolaka (cała akcja we współpracy z Panią Dyrektor Renatą Osicą-Duszczyk).
Pokażmy wszystkim jak #spGórkipomagają!