Zaproszenia na zajęcia sportowe dla dzieci z przedszkoli

W imieniu organizatora serdecznie zapraszamy dzieci z przedszkoli na nowe zajęcia sportowe. Poniżej prezentacja oferty.

Ruszamy z zajęciami z lekkoatletyki dla Przedszkolaków w ramach sekcji Race Fighter Kids!

Jeśli Twoje dziecko przemieszcza się między pokojami z prędkością światła, rozpiera go energia, uwielbia biegać, skakać, rzucać piłką lub maszerować jest to idealny kandydat do sekcji lekkoatletycznej, której kolejny oddział otwieramy już w styczniu.
Zajęcia ruchowe dla dzieci z oddziałów przedszkolnych z elementami lekkoatletyki prowadzić będzie absolwentka AWF, Marta Laskowska. Treningi odbywać się będą we czwartki w godz. 17:00-17:45 w hali sportowej w Dębem Wielkim. Przez cały styczeń zajęcia mają charakter otwarty i są bezpłatne. Pierwszy trening już 13 stycznia 2022. Dołączajcie!

Do udział w zajęciach zapraszamy dziewczynki oraz chłopców z roczników 2015-2018.

Dzięki regularnym treningom nasi adepci uczą się: dyscypliny, zdrowej rywalizacji, współpracy w grupie oraz poprawiają swoje zdolności motoryczne.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z nami: tel. 728-473-959 lub sport@debewielkie.pl

Przyjdź, Zobacz, Teraz pora na Twój ruch,