strony internetowe
tworzenie stron
Czcionka domyślna A- A+
szkoła podstawowa w górkach szkoła podstawowa w górkach szkoła podstawowa w górkach szkoła podstawowa w górkach Szkoła Podstawowa

Szkoła Podstawowa

im. Szarych Szeregów w Górkach
ul. Szkolna 3
05-311 Dębe Wielkie
Telefon: 25/ 757-78-56

Zakończenie roku szkolnego 2022/23

wstecz

Kolejne zakończenie roku szkolnego za nami, pierwsze w naszej nowej szkole. Trudno uwierzyć, że to już rok! Dopiero co wspólnie uczestniczyliśmy w otwarciu nowej, rozbudowanej szkoły, a dziś mamy już wakacje!

Podczas spotkań na sali gimnastycznej Dyrektor Szkoły Pani Renata Osica-Duszczyk wręczyła nagrody uczniom osiągającym najlepsze wyniki w nauce, sporcie oraz konkursach, podziękowała cudownej Radzie Rodziców za wsparcie i zaangażowanie, a wszystkim Rodzicom za trud włożony w pracę wychowawczą. Szczególnym momentem było pożegnanie klasy trzeciej z edukacją wczesnoszkolną oraz klasy ósmej z naszą szkołą. Uczniowie zaprezentowali program artystyczny, w którym pokazali swoje umiejętności wokalne, aktorskie oraz taneczne. W uroczystościach brali udział: Zastępca Wójta Gminy Dębe Wielkie Pan Tomasz Gójski oraz Inspektor Pani Edyta Kowynia. Dziękujemy za obecność oraz słowa wsparcia skierowane do nauczycieli, rodziców oraz naszej młodzieży.

Życzymy wszystkim uczniom, zarówno tym, którzy nadal pozostają w naszej szkole, jak również absolwentom wspaniałych wakacji, pełnych pozytywnych wrażeń, uśmiechu i radości. Z wielką radością spotkamy się z nimi 4 września, aby kontynuować wspólną naukę, a absolwentom życzymy powodzenia w nowej szkole.

Serdeczne podziękowania dla Pana Igora Leszczyńskiego za tak cudowne i magiczne zdjęcia, ukazujące radość i emocje towarzyszące uczniom w dniu zakończenia roku szkolnego.

Na fotorelację z uroczystości zapraszamy na FB.