Zakończenie roku 2022/23 w Przedszkolu i Zerówce

"Tacy byliśmy jeszcze wczoraj.…" to motto stanowiło tło dekoracji na zakończenie roku szkolnego w grupach "Mali Odkrywcy” oraz "Zuchy". Dzieci z Zerówki rozpoczęły swój ostatni program zatańczeniem Poloneza. Piosenki przeplatały się z wierszami, a dzieci dzielnie, bez pomocy nauczycielki w ten trochę smutny dzień prezentowały godnie swój pożegnalny z przedszkolem, program artystyczny.

Naszą Zerówkę żegnali koledzy i koleżanki z Zuchów. Były wiersze, życzenie i zatańczony z przytupem Krakowiak.

Młodsze dzieci z grup "Jeżyki" oraz "Biedronki" po obejrzeniu programu swoich starszych kolegów udały się do swoich sal, by pożegnać się ze swoimi Paniami i kolegami przed wakacyjnym wypoczynkiem.

Żegnajcie kochani, życzymy Wam pięknych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Na fotorelację z uroczystości zapraszamy na FB.