Zakończenie międzynarodowego projektu etwinningowego „We are united against climate change”

Wszystko, co dobre szybko się kończy. Tak też się stało w przypadku międzynarodowego projektu etwinningowego „We are united against climate change”. Uczniowie klasy IV mieli przyjemność uczestniczyć w tym projekcie razem z kolegami ze szkół podstawowych z Turcji oraz Grecji. Nasz projekt stał się symbolem współpracy, kreatywności oraz otwartości na wszystko, co nowe. Kilka miesięcy pracy, przygotowywania prac oraz spotkań online wzbogaciło również nasze zdolności komunikacyjne oraz umiejętności posługiwania się językiem angielskim.

Za udział w projekcie i przygotowanie uczniów odpowiedzialna była Pani Agnieszka Siemińska - brawo.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne projekty, bo przecież każdy koniec jest początkiem czegoś nowego…