Zajęcia dodatkowe - Szkółka Siatkarska

W imieniu Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębem Wielkim zapraszamy na zajęcia z siatkówki.

PO WAKACYJNEJ PRZERWIE WRACAMY Z ZAJĘCIAMI Z SIATKÓWKI!

Regularny trening siatkówki dla dzieci fantastycznie rozwija w nich umiejętności współpracy w grupie. Dzieciaki uczą się dyscypliny, samodzielności oraz radzenia sobie z trudnościami. Zajęcia mają charakter ogólnorozwojowy, więc poza podstawowymi elementami treningu siatkarskiego u adeptów poprzez zabawę rozwijamy także m.in.: koordynację, szybkość oraz gibkość.

Do rozpoczęcia przygody z siatkówką zachęcamy dziewczęta oraz chłopców z roczników:

• 2009-2012 Gdzie? Sala gimnastyczna przy Szkole Podstawowej w Górkach. Kiedy? Poniedziałki (16:00- 17:00) i czwartki (16:00-17:00).

Z treningami ruszamy już od najbliższego poniedziałku, 26 września 2022, pierwsze dwa treningi gratis. Dołączajcie!

Chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania: tel. 728-473-959 lub sport@debewielkie.pl

PRZYJDŹ, ZOBACZ, ZAGRAJ. TERAZ PORA NA TWÓJ RUCH!