Wycieczka klas starszych do Krakowa i Wadowic

W dniach 10-11.06 uczniowie klas 5, 6, 7 i 8 udali się na wycieczkę do pięknej Małopolski.
Pierwszym punktem wycieczki był Kraków, cudowne miasto. Przewodnicy zapoznali uczniów z wieloma ciekawostkami dotyczącymi tego miasta. Uczniom niestraszny były deszczyk i podzieleni na grupy zagrali w grę miejską.
Drugim punktem wycieczki były Wadowice, miasto, w którym urodził się Jan Paweł II. Podczas wycieczki pod okiem przewodnika uczniowie zwiedzili Wadowice, Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II oraz kościół parafialny, w którym papież Polak przyjął chrzest święty. Uczestnicy wycieczki skosztowali również przepysznych papieskich kremówek.
Było fantastycznie.