Wycieczka klas 7 i 8 na Plan filmowy (Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych)

4 lutego 2020 klasy 7 i 8 z wychowawczyniami miały okazję zwiedzić Plan filmowy w Warszawie (Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych). Było bardzo edukacyjnie i ekscytująco - dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy o pracy na planie i jak wiele interesujących zawodów istnieje w obrębie tej branży. Uczniowie zwiedzili plan filmu w wirtualnej rzeczywistości i realnie, mieli okazję obejrzeć operatora kamery podczas pracy, oglądali ciekawe scenografie, wcielali się w role pracowników planu i na koniec przymierzali prawdziwe kostiumy z filmów. Wielu z naszych uczniów interesuje się fotografią i sztuką, niektórzy wiedzą juz sporo o obróbce video- dziś przekonali się, że hobby może się przerodzić w pasjonującą pracę!

Prezentowane w galerii zdjęcia z wycieczki są autorstwa Martyny Nowak - kl. 8 z Koła Działań Multimedialnych