Nasi najmłodsi wolontariusze z klas I-III chętnie wsparli Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wykonująć pod okiem Pana Michała Pieniaka lizaki z logo WOŚP. Dzieła te trafiły do sztabu WOŚP Dębe Wielkie.
Sekretariat szkolny będzie nieczynny
od dnia 8 czerwca 2026 r. do dnia 12 czerwca 2026 r. (urlop pracownika).
Za utrudnienia przepraszamy.
Sprawy administracyjne proszę kierować drogą mailową:
sekretariat@szkolagorki.edu.pl
/-/ Anna Bartnicka
wicedyrektor szkoły