Sukcesy Przedszkolaków w VII Gminnym Konkursie Recytatorskim

Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w VII Gminnym Konkursie Recytatorskim "Zdrowie w poezji i literaturze dziecięcej", który odbył się w Gminnym Przedszkolu Dębowa Kraina w Dębe Wielkie. Celem konkursu było promowanie zdrowego stylu życia przez dzieci oraz oczywiście prezentowanie umiejętności recytatorskich dzieci. Nasze przedszkole reprezentowała liczna grupa, nie zabrakło przedstawiciela z żadnej grupy.
W kategorii dzieci młodszych I miejsce zajęła Nela Woźnica z gr. "Jeżyki", w kategorii dzieci starszych 5-6 lat I miejsce zajęła Zosia Chudzik z "Małych Odkrywców", II miejsce Zosia Stendziak z gr. "Małych Odkrywców". Wszystkie nasze prezentacje były na wysokim poziomie, dzieci nie tylko świetnie sprawdziły się aktorsko, to jeszcze bardzo dobrze prezentowały się od strony wizualnej, co również było zauważone przez Jurorów.
Gratulujemy dzieciom wyników, a organizatorom dziękujemy za możliwość udziału w tak świetnie przygotowanym konkursie.