Stadion Narodowy oraz Łazienki Królewskie

12.10.2022 r. wszystkie klasy edukacji wczesnoszkolnej wybrały się na wycieczkę, która dla pierwszaków była pierwszą wspólną wyprawą :)

Zaczęliśmy od zwiedzania Stadionu Narodowego "Szlakiem piłkarskich emocji". Śmiało można powiedzieć, że znamy teren od najniższego poziomu po dach. Zajrzeliśmy do każdego kącika, nawet do szatni, gdzie wisiały koszulki naszych ulubionych piłkarzy. A na koniec podziwialiśmy widok z góry. Stadion zrobił na nas ogromne wrażenie!

Następnie udaliśmy się do Łazienek Królewskich, gdzie odbyliśmy bardzo ciekawe zajęcia muzealne na terenie parku. Udało nam się też pokarmić jego mieszkańców. Po lekcji wybraliśmy się na pyszne gofry i jeszcze przez chwilę spacerowaliśmy podziwiając jesienne kolory.

To był bardzo intensywny ale udany dzień!

Zapraszamy na małą fotorelację na szkolnej stronie FB.