1 września 2022 r. rozpoczęliśmy rok szkolny 2022/23 w naszej nowo otwartej, pięknie urządzonej placówce. Uroczystość, uświetniła swą obecnością Pani Anna Wasążnik- Gminny Podinspektor ds. Oświaty. Pani dyrektor Renata Osica -Duszczyk powitała przybyłych uczniów, rodziców i gości. W pierwszej, porannej turze naszej uroczystości odbyło się również Ślubowanie dwóch klas pierwszych. Dzielnie się spisali i zostali oficjalnie przyjęci w poczet uczniów szkoły.
Sekretariat szkolny będzie nieczynny
od dnia 8 czerwca 2026 r. do dnia 12 czerwca 2026 r. (urlop pracownika).
Za utrudnienia przepraszamy.
Sprawy administracyjne proszę kierować drogą mailową:
sekretariat@szkolagorki.edu.pl
/-/ Anna Bartnicka
wicedyrektor szkoły