Miasteczko WORD i Profilaktyka Bezpieczeństwa

20 września w ramach akcji profilaktycznej oraz doradztwa zawodowego wszystkie klasy wzięły udział w zajęciach w tzw. Miasteczku Profilaktycznym WORD oraz w pogadance dotyczącej bezpieczeństwa przeprowadzonej przez sierżanta sztabowego p. Elżbietę Zagórską. Uczniowie mieli okazję obejrzeć również nowoczesne pojazdy policji i straży pożarnej oraz obserwować start i obsługę drona z kamerą. Całość została zorganizowana w porozumieniu z Komendą Powiatową w Mińsku Mazowieckim oraz OSP Dębe Wielkie. Zapraszamy do obejrzenia filmu z tego wydarzenia na szkolnej stronie FB.