Zapraszamy na lekcję online dla uczniów klas 1-3. pt.: "Kto więcej powie na jednym wydechu?"
start: 20 marca 2020r. godz. 12.00 - link do lekcji:
http://bit.ly/2Wy6MBQ (skopiuj do swojej przeglądarki)
Webinarium:
- ćwiczenia oddechowe, - prosta gimnastyka języka,
- rymowanki, wyliczanki wymawiane na jednym wydechu.
Pomoce, które uczniowie powinni przygotować: 2 rurki do napoi, piórka, piłeczka pingpongowa, 2 chusteczki kosmetyczne.
Zapraszamy!
Sekretariat szkolny będzie nieczynny
od dnia 8 czerwca 2026 r. do dnia 12 czerwca 2026 r. (urlop pracownika).
Za utrudnienia przepraszamy.
Sprawy administracyjne proszę kierować drogą mailową:
sekretariat@szkolagorki.edu.pl
/-/ Anna Bartnicka
wicedyrektor szkoły