Konkurs "MAM TALENT"

We wtorek uczniowie naszej szkoły mogli prezentować swoje talenty w szkolnej edycji "MAM TALENT". Konkurs został zorganizowany z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego i miał na celu rozwijanie poczucia własnej wartości, kreatywności, promowanie i odkrywanie mocnych stron, talentów, a także przełamywania własnych obaw i lęków.

Do konkursu przystąpili zarówno przedszkolaki jak i uczniowie klas 1-8.

Uczestnicy prezentowali swoje talenty na bardzo wysokim poziomie. Wszystkim gratulujemy odwagi i wielkiego talentu.

W jury konkursu zasiedli: Dyrektor Szkoły Pani Renata Osica-Duszczyk, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Beata Jenda oraz uczeń klasy 8 Piotr Mazaj. Wszyscy otrzymali dyplomy i atrakcyjne nagrody.

Przed konkursem uczniowie wysłuchali prezentacji dotyczącej hejtu, a w trakcie przerwy obejrzeli film o bezpiecznych wakacjach.

Za cudowną organizację i cały konkurs odpowiada Samorząd Uczniowski wraz z Przewodniczącym Panem Michałem Pieniakiem oraz uczniowie klasy 8. Gratulację dla Was za pomysł i koordynację.

Była to I edycja szkolnego konkursu, liczmy jednak że nie ostatnia.

Pełna fotoreacja dostępna na FB.