Hobby klasy II i nie tylko!

Zbliżając się do zakończenia pierwszego półrocza klasa druga podsumowuje swoje działania integrujące grupę. W naszym zespole klasowym pod kierunkiem wychowawcy Pani Moniki Seredziuk przeprowadziliśmy cykl "Empatycznych piątków" oraz na stałe wdrożyliśmy projekt "Nasze hobby". Dzięki prezentowaniu swoich zainteresowań uczniowie klasy lepiej się poznali. Okazało się, że wiele osób ma podobne zainteresowania, a niektórzy zarazili się nowymi pasjami. Były zainteresowania przyrodnicze, wokalne, taniec, piłka nożna, jazda konna, programowanie i klocki Lego oraz harcerstwo!
Projekt był wspaniałym wstępem do wystąpień publicznych i autoprezentacji. Niektórzy uczniowie przełamali lęk przed wypowiadaniem się na forum grupy. Czekamy na kolejne wystąpienia, a dziś zapraszamy do krótkiej relacji na facebooku: https://fb.watch/id4mgf9XiB/