Gala Sportu Dębe Wielkie 2020

2 lutego 2020r. odbyła się Dębska Gala Sportu z udziałem naszych dzieci i pedagogów. Na Gali naszą szkołę reprezentowali Pani dyrektor Renata Osica-Duszczyk, Pani Jadwiga Migacz-Banach oraz Pan Krzysztof Ślusarczyk. Zebrani podziwiali wspaniały występ akrobatyczno-taneczny dziewcząt z kl.IV i V pod kierunkiem Pani Jadzi Migacz-Banach do choreografii jej autorstwa. Wyniki i osiągnięcia sportowe naszych uczniów doceniła Akademia, przyznając: Igorowi Więsikowi z kl.VI wyróżnienie w kategorii Najlepszy sportowiec/ OPEN: dzieci do 14 lat, Barbarze Bajerze z kl. VIII nagrodę III stopnia w kategorii Najlepszy sportowiec/ Szkoły Podstawowe kl. VII-VIII. Gratulujemy!