20 września to Dzień Przedszkolaka, a w naszym przedszkolu, działającym w ramach Szkoły Podstawowej im. Szarych Szeregów w Górkach, również celebrowano to wyjątkowe święto. Każda z grup – Jeżyki, Biedronki, Zuchy i Mali Odkrywcy – miała okazję cieszyć się fantastycznym dniem pełnym radości i atrakcji.

Dzieci mogły delektować się pysznym poczęstunkiem, a niektóre grupy przebrały się za postacie z ulubionych bajek. Inne z kolei spędziły czas na różnorodnych, przyjemnych aktywnościach. Na dzieci czekały bajki, opowiadania, a cały dzień był wypełniony niespodziankami i prezentami. To było święto pełne uśmiechów i dobrej zabawy. Wszystkiego najlepszego naszym przedszkolakom!