Tegoroczny Dzień Dziecka w naszej szkole obfitował w wiele atrakcji i minął z dawką wyjątkowo pozytywnej energii, wielu uśmiechów i dziecięcych radości. Na dzieci czekały: dmuchańce, malowanie twarzy, warkoczyki, tatuaże, hot-dogi, frytki, stół ze słodkościami, popcorn i wiele innych atrakcji. W swoim świątecznym dniu dzieci wzięły udział w licznie zorganizowanych grach i zabawach.

A to wszystko, dzięki najlepszej Góreckiej Radzie Rodziców: Pani Beata Jenda, Pani Izabela Woźnica i Pani Diana Szulik – brawo!!!

Dziękujemy wszystkim rodzicom, wolontariuszom oraz uczniom klas 6, 7 i 8 zaangażowanym w przygotowania oraz uroczystość!!!

Za wspaniałą fotorelację z wydarzenia po raz kolejny odpowiada Pani Patrycja Oliwia Pszonka – dziękujemy!!! Zapraszamy na FB szkoły.

Było naprawdę wyjątkowo ... .