20 stycznia przedszkolaki oraz uczniowie klas I-III zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne, teatralne i taneczne przed wyjątkowymi gośćmi – swoimi Babciami i Dziadkami. Dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali swoje pociechy i odbierali czułe słowa skierowane pod ich adresem. Wspólny udział wnucząt i dziadków w zorganizowanych konkursach zapewnił dużą dawkę wspomnień. Całość zakończyliśmy wspólnym śpiewem.
Uroczystość umilił słodki poczęstunek przygotowany przez cudownych rodziców dzieci oraz cudowną Radę Rodziców z przewodniczącą Panią Beatą Jendą na czele.
Na fotorelację zapraszamy na FB.