Czas wakacji!

W dniach 20 - 21 czerwca 2024 r. odbyły się uroczystości zakończenia roku szkolnego 2023/2024.
20 czerwca 2024 rok szkolny tanecznym krokiem pożegnały Oddziały Przedszkolne zaś 21 czerwca uczniowie z klas I-VIII.
Uroczystości uświetnili swą obecnością zaproszeni goście, powitani przez panią dyrektor Renatę Osicę-Duszczyk: p. Anna Wasążnik - inspektor ds. oświaty Gminy Dębe Wielkie, p. Tomasz Gójski - zastępca Wójta Gminy Dębe Wielkie, p. Danuta Zduńczyk - radna Gminy Dębe Wielkie, dzielnicowy Gminy Dębe Wielkie, p. Beata Jenda, p. Izabela Woźnica i p. Diana Szulik - prezydium Rady Rodziców.
Uczniowie klasy trzeciej przygotowali występ artystyczny, kończąc przy tym pierwszy etap edukacji.
Nie zabrakło uśmiechów, życzliwości i ciepłych słów.
"To były piękne dni…” z takim przesłaniem uczniowie klas ósmych pożegnali swoich nauczycieli i kolegów. Wierzymy, że Absolwenci będą mile wspominać dni spędzone w murach naszej szkoły.
Gratulujemy uczniom wyników, życzymy radosnych, słonecznych i pełnych przygód wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!