31 stycznia 2020 Bal Choinkowy

Bal Choinkowy rozpoczął wspaniały występ naszej "Zerówki" przygotowany przez panie Annę Renatę Bylinkę i Monikę Seredziuk. Towarzyszył im chór złożony z uczniów kl. VI. Na zakończenie przedstawienia podziwialiśmy piękny występ taneczno-akrobatyczny w choreografii autorstwa p. Jadwigi Migacz-Banach. W drugiej części były tańce do ulubionych przebojów i zabawy z animatorem a uczniowie kl. VIII przygotowali fotobudkę z zabawnymi akcesoriami. Ogromnym powodzeniem cieszyła się kawiarenka, gdzie serwowano słodkości. Kolejka po watę cukrową zdawała się nie mieć końca ale nasi dzielni Rodzice z zawrotną prędkością przyrządzali kolejne porcje. Zwyczajowo nagrodzono najciekawsze przebrania - uczniowie otrzymali z rąk pani dyrektor Renaty Osicy-Duszczyk upominki a wszyscy uczniowie w kostiumach dostali w nagrodę lizaki. Rozdano również nagrody za konkursy plastyczne.