Rusza zbiórka organizowana przez Szkolne Koło Wolontariatu i Samorząd Uczniowski dla zwierząt ze schroniska w Celestynowie.
Do końca listopada prowadzimy zbiórkę dla zwierząt ze schroniska w Celestynowie. Karmę,koce, środki myjące i inne produkty wkładamy do specjalnie przygotowanego pudła ustawionego przy wyjściu ze szkoły. Nie bądźcie obojętni na los zwierząt i przyłączcie się do zbiórki!
Sekretariat szkolny będzie nieczynny
od dnia 8 czerwca 2026 r. do dnia 12 czerwca 2026 r. (urlop pracownika).
Za utrudnienia przepraszamy.
Sprawy administracyjne proszę kierować drogą mailową:
sekretariat@szkolagorki.edu.pl
/-/ Anna Bartnicka
wicedyrektor szkoły