Zakończenie Roku Szkolnego - klasa III

26 czerwca 2020 odbyło się "niezwykłe" Zakończenie Roku Szkolnego. W związku z pandemią każda z klas uczestniczyła w osobnej ceremonii rozdania świadectw, zachowując reżim sanitarny. Klasa III w maseczkach zakończyła pierwszy etap edukacyjny i wzruszająco pożegnała swoją wychowawczynię, Panią Renatę Osicę-Duszczyk. Pani dyrektor wręczyła świadectwa, nagrody i wyróżnienia oraz pogratulowała uczniom sukcesów edukacyjnych i podziękowała Rodzicom za życzliwość, pracę i wsparcie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć - więcej ujęć znajduje się w zakładce galeria.

Uczniom klasy III życzymy wytrwałości i osiągania wymarzonych celów w przyszłych latach nauki. Do zobaczenia we wrześniu!