XII Powiatowy Przegląd Patriotyczny

Nasze uczennice klasy VIII Edyta Mazaj i Małgorzata Krzyżewska  wyśpiewały w duecie piosenką "Biały Krzyż" wyróżnienie w XII Powiatowym Przeglądzie Patriotycznym "Tu wszędzie jest moja ojczyzna".

Edyta grała również na skrzypcach w zespole z naszą absolwentką - Agatą Gałązką (flet) akompaniując Weronice Karkowskiej (należy do zespołu Gminnego Ośrodka Kultury w Dębem Wielkim), która śpiewała piosenkę "Dziewczyna z granatem". Numer ten otrzymał drugą nagrodę na tym konkursie. Uczennice do występu przygotowała pani Anna Mazaj - nauczyciel w Miejskiej Szkole Artystycznej w Mińsku Mazowieckim, prywatnie rodzic w naszej szkole.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!