Za nami warsztaty z kiszenia kapusty, czyli poznanie tajników przygotowania zapasów na zimę oraz właściwości zdrowotnych lawendy. Był też czas na karmienie zwierzątek i aktywność fizyczną na świeżym powietrzu. Kto jeszcze nie był, zachęcamy do odwiedzenia!
Sekretariat szkolny będzie nieczynny
od dnia 8 czerwca 2026 r. do dnia 12 czerwca 2026 r. (urlop pracownika).
Za utrudnienia przepraszamy.
Sprawy administracyjne proszę kierować drogą mailową:
sekretariat@szkolagorki.edu.pl
/-/ Anna Bartnicka
wicedyrektor szkoły