Wycieczka do Muzeum Kolejnictwa

2 grudnia uczniowie edukacji wczesnoszkolnej wybrali się na wycieczkę do Warszawy do Muzeum Kolejnictwa. Była to bardzo interesująca wyprawa. W muzeum mogliśmy podziwiać różne modele lokomotyw i wagonów, a także piękne ruchome makiety. Wysłuchaliśmy też lekcji o bezpieczeństwie i znakach drogowych. Żeby wiedza została z nami dłużej dzieci dostały od Rogatka książeczki z zadaniami.

Drugim punktem wycieczki był Hangar 646. W programie film instruktażowy, lekcja WF-u następnie świetna zabawa i szaleństwo na trampolinach. Uczniowie niejednokrotnie zaskakiwali swoją ogromną odwagą! Wszystkim towarzyszył pozytywny nastrój, nawet w drodze powrotnej, podczas wspólnego śpiewania w autokarze.

To był bardzo emocjonujący dzień!

Zapraszamy na małą fotorelację na szkolnej stronie FB.