Wigilia szkolna 2022

22 grudnia odbyła się wigilia społeczności Szkoły Podstawowej im. Szarych Szeregów w Górkach, na której gościliśmy Pana Krzysztofa Kalinowskiego Wójta gminy Dębe Wielkie, Panią Beatę Jendę Przewodniczącą Rady Rodziców, Druha Damiana Muracha Drużynowego 33. TKHDO "Włóczykije" w Górkach oraz rodziców naszych uczniów. Podczas uroczystości obejrzeliśmy wzruszające przedstawienie z ponadczasowym przesłaniem "Dziewczynka z zapałkami" przygotowane przez Panią Julitę Winiarek-Cyran w wykonaniu klasy 4b. Później wysłuchaliśmy koncertu uczniów z klas 7 i 8, przygotowanego przez Panią Monikę Bachledę. Na zakończenie Pani Dyrektor Renata Osica- Duszczyk złożyła wszystkim życzenia i podzieliła się opłatkiem z przybyłymi gośćmi. Po uroczystości uczniowie udali się na wigilie klasowe.