Tydzień szczęścia w naszej szkole

Samorząd Uczniowski zaprasza na Tydzień Szczęścia w Szkole.

Harmonogram w klasach 4-8:

Środa:
Dzień Miłych Niespodzianek – wzbudzanie zaskoczenia i zdziwienia. Przygotowujemy samodzielnie niespodzianki dla osób, które codziennie spotykamy w szkole. Drobne, wykonane własnoręcznie upominki lub niespodzianki niematerialne: piosenkę, dobre słowo, uśmiech, zabawę.

Czwartek:
Święto Dobrego Humoru – żarty, żarciki, kawały, stare i nowe, przez pryzmat pokoleń np.: uczniowie witają na lekcji nauczyciela żartem na temat jego przedmiotu, nauczyciel odpowiada humorem z zeszytów.
Dzień Kozackich Skarpetek - zakładamy i prezentujemy kolorowe i zabawne skarpety, kupione lub wykonane własnoręcznie.

Piątek:
Święto Wdzięczności – wyrażenie wdzięczności osobom, które się tego nie spodziewają.