Szkolny Dzień Edukacji

W tym roku święto nauczycieli i uczniów w naszej szkole było szczególnie kolorowe. Samorząd uczniowski postanowił obdarować pedagogów naszej szkoły własnoręcznie wykonanymi kartkami. Praca została rozdzielona pomiędzy klasy. I tak na korytarzach, w bibliotece, na przerwach i lekcjach plastyki tworzone były kolorowe laurki, kartki w maxi i mini rozmiarze, w formie pasów i plakatów. Dominowały wzory kwiatowe, serduszka oraz symbole przedmiotów szkolnych. Powstał także najpiękniejszy bukiet jakim uczniowie mogą obdarować nauczyciela – z nigdy niewiędnących, własnoręcznie wykonanych, bibułowych kwiatów autorstwa uczniów klasy 5.