Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

21 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Uczniowie, w tym dniu przyszli ubrani na żółto i pod opieką Wychowawców napisali listy do swoich koleżanek i kolegów z klas młodszych i starszych. Poza tym wykonali łańcuch życzliwości, który ozdabiać będzie klasowe choinki, jak również mieli możliwość napisania miłych słów do swoich koleżanek, kolegów, nauczycieli, pracowników szkoły i wrzuceniu ich do specjalnej skrzynki życzliwości, która znalazła się na korytarzu szkolnym. Dzień ten zachęcał do okazywania sobie szacunku, serdeczności, uśmiechu, do mówienia miłych słów. Mamy nadzieję, że każdy dzień w naszej szkole będzie pełen życzliwości, a nie tylko ten jeden kalendarzowy.