Światowy Dzień Zwierząt

Październik jest Miesiącem Dobroci Dla Zwierząt. 4 października obchodzony jest też Światowy Dzień Zwierząt! Ta coroczna inicjatywa ma zachęcić do zmian, które sprawią, że Ziemia będzie lepszym miejscem do życia dla naszych braci mniejszych.
My w szkole podstawowej w Górkach kochamy wszystkie zwierzęta. Staramy się dbać nie tylko o swoich pupili, ale też już od kilku lat prowadzimy cykliczne zbiórki karmy dla bezdomnych zwierząt ze schronisk. Następna zbiórka już niebawem!

Tymczasem zapraszamy do naszej galerii, zdjęcia swoich zwierzaków i nie tylko wykonali członkowie szkolnego Koła Działań Multimedialnych tutaj