Świąteczny Konkurs Plastyczny

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszym corocznym Świątecznym Konkursie Plastycznym! W tym roku nieco innym - bo wirtualnym.
Zadanie konkursowe:
1. Wykonaj ozdobę choinkową z materiałów naturalnych (takich jak: szyszki, patyczki, makarony, kasze i co tylko Ci wyobraźnia podpowie).
2. Zdjęcie pracy prześlij na adres mailowy nauczyciela plastyki Z DOPISKIEM KONKURS PLASTYCZNY do 18 grudnia 2020.
3. Prace zostaną opublikowane na szkolnej stronie Facebookowej 21 grudnia zaś głosowanie będzie trwało do 23 grudnia. Ilość "polubień" pod zdjęciem pracy pozwoli nam wyłonić zwycięzców. Na laureatów czekają nagrody i ocena cząstkowa 6 z plastyki.

(Konkurs skierowany do wszystkich uczniów naszej szkoły, rozstrzygany będzie w kategoriach wiekowych: kl 0-III, kl. IV-VIII)