Już wkrótce święta Bożego Narodzenia. Zadbajmy, by dla wszystkich ten czas był równie szczęśliwy! Zachęcamy do udziału w naszej zbiórce dla potrzebujących. Każdy, nawet najdrobniejszy gest ma znaczenie! Produkty wkładamy do pudła ustawionego przy wyjściu ze szkoły.
Sekretariat szkolny będzie nieczynny
od dnia 8 czerwca 2026 r. do dnia 12 czerwca 2026 r. (urlop pracownika).
Za utrudnienia przepraszamy.
Sprawy administracyjne proszę kierować drogą mailową:
sekretariat@szkolagorki.edu.pl
/-/ Anna Bartnicka
wicedyrektor szkoły