Sukcesy naszych uczniów na Powiatowym Konkursie Życie i rola drzew

Z dumą informujemy, że uczennice z klasy 7 stanęły na podium powiatowego konkursu fotograficznego „Życie i rola drzew”. Zuzanna Panek zajęła 2 miejsce, Amelia Kąkol zajęła 3 miejsce. Serdecznie gratulujemy!
Dziękujemy również p. Elżbiecie Kąkol za zaangażowanie i przygotowanie uczennic do konkursu.
Wręczenie nagród odbyło się w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim, uczniowie mogli uczestniczyć w dodatkowych grach terenowych czy szybkim quizie z wiedzy o ekologii. W tych kategoriach również nasi uczniowie mieli osiągnięcia!
Grę terenową zwyciężyli: I miejsce Szymon Gałązka, II miejsce Marcin Gruszka i Nikodem Bajera – uczniowie klasy 8.
Quiz wiedzy o ekologii: II miejsce Piotr Mazaj, III miejsce Amelia Kąkol.
Brawa!