Spotkanie ze Świętym Mikołajem w Akacjowym Zakątku. Była super zabawa
Zaczynając od początku
- powitanie zimową herbatką i ciastem,
- spotkanie ze świętym Mikołajem, rozdanie dzieciom drobnych upominków,
- warsztaty z tworzenia świątecznych stroików,
- kulig że świętym Mikołajem,
- strzelanie z łuku do bombek,
- szopka Bożonarodzeniowa,
- zabawa z alpakami,
- spotkanie z Danielami, oglądanie poroża,
- poczęstunek, kiełbaska z ogniska. Ogrzewanie się przy kominku.
- plac zabaw.
Pełna fotoreacja na FB.
Sekretariat szkolny będzie nieczynny
od dnia 8 czerwca 2026 r. do dnia 12 czerwca 2026 r. (urlop pracownika).
Za utrudnienia przepraszamy.
Sprawy administracyjne proszę kierować drogą mailową:
sekretariat@szkolagorki.edu.pl
/-/ Anna Bartnicka
wicedyrektor szkoły