Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

UWAGA!

zmiana numeru komórkowego szkoły:

506 924 334

Uprzejmie informujemy, że w związku z modernizacją budynku Szkoły Podstawowej im. Szarych Szeregów w Górkach, ul. Szkolna 3, od dnia 1 września 2021r. do odwołania będziemy przeniesieni do Szkoły Podstawowej im. Wołyńskiej Brygady Kawalerii w Dębem Wielkim, ul. Warszawska 78 i 78a.

Harmonogram:

11:30 - sala gimnastyczna (budynek 1) klasa I - w tym czasie odbędzie się Pasowanie Pierwszoklasity. Z uczniem wchodzi jeden opiekun.

12:00 - spotkania w wyznaczonych klasach z Wychowawcami klas II-VIII (budynek 1).  Obecni rodzice oczekują na swoje dziecko na zewnątrz budynku szkoły.

Obowiązuje reżim sanitarny (dystans i maska osłaniająca drogi oddechowe).

Zajęcia adaptacyjne dla dzieci oddziału przedszkolnego - "zerówka" odbędą się 31 sieprnia 2021r. od godziny 9.00 w budynku Szkoły Podstawowej im. Szarych Szeregów w Górkach

Rozpoczęcie roku szkolnego dla oddziału zerówkowego odbędzie się w SP Górki w sali zajęć od godz. 9.00. Po rozpoczęciu prowadzone będą zajęcia dla oddziału.

Renata Osica-Duszczyk