strony internetowe
tworzenie stron
Czcionka domyślna A- A+
szkoła podstawowa w górkach szkoła podstawowa w górkach szkoła podstawowa w górkach szkoła podstawowa w górkach Szkoła Podstawowa

Szkoła Podstawowa

im. Szarych Szeregów w Górkach
ul. Szkolna 3
05-311 Dębe Wielkie
Telefon: 25/ 757-78-56

Rozbudowa naszej szkoły

wstecz

Wczoraj Sejmik Województwa Mazowieckiego podjął uchwałę w ramach której Gmina Dębe Wielkie otrzyma 3,6 mln zł na zadanie Modernizacja obiektu szkoły podstawowej w Górkach – Dostosowanie obiektu do obowiązujących przepisów prawa. Dotacja będzie pochodziła z budżetu województwa mazowieckiego w ramach Instrumentu wsparcia zadań ważnych dla równomiernego rozwoju województwa mazowieckiego.

Zadanie będzie realizowane w ciągu dwóch najbliższych lat i będzie polegało na modernizacji części szkoły i jej nadbudowie o dwie nowe kondygnacje.

Składamy serdeczne podziekowania Panu Wójtowi Krzysztofowi Kalinowskiemu za wsparcie i zaangazowanie w sprawę rozbudowy naszej szkoły. 

Ogromnie dziękuję pani Janinie Ewie Orzełowskiej - Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego za zrozumienie potrzeb naszych dzieci i rodziców. To dzięki pani Zarząd Województwa Mazowieckiego a następnie Sejmik Województwa przychylili się do wniosku Gminy Dębe Wielkie. Dziękuję z całego serca całemu Zarządowi i Radnym Wojewódzkim za tę bardzo dobrą decyzję.