strony internetowe
tworzenie stron
Czcionka domyślna A- A+
szkoła podstawowa w górkach szkoła podstawowa w górkach szkoła podstawowa w górkach szkoła podstawowa w górkach Szkoła Podstawowa

Szkoła Podstawowa

im. Szarych Szeregów w Górkach
ul. Szkolna 3
05-311 Dębe Wielkie
Telefon: 25/ 757-78-56

Razem przeciwko koronawirusowi – cykl „Posłuchaj Naukowca”

wstecz

Czy szczepionki są bezpieczne? Czy szczepienia mogą pomóc uniknąć następstw choroby? Co wiemy na temat szczepionek? Dlaczego są tak ważne w walce z koronawirusem? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi udzielają eksperci, lekarze, wirusolodzy, epidemiolodzy. To ważne, aby mieć dostęp do rzetelnych informacji. Dlatego w ramach kampanii #SzczepimySię przygotowaliśmy cykl filmów z udziałem naukowców na temat szczepień. Zapraszamy do oglądania!

Cykl „Posłuchaj Naukowca” 

W ramach wsparcia akcji informacyjnej #SzczepimySię przygotowaliśmy serię 4 filmów z udziałem naukowców, które publikujemy w każdy wtorek aż do 2 lutego br. Będzie można je obejrzeć na naszym kanale na youtube. Zachęcamy do udostępniania - to rzetelne informacje na temat szczepień! 

  • Posłuchaj naukowca - dr n. med. Michał Sutkowski 

Zakażenie nowym koronawirusem SARS-CoV-2 przechodzi się w różny sposób. Czy tylko ci, którzy przechodzą chorobę najciężej, mają powikłania? Które z nich są najczęstsze? Czy szczepienia mogą pomóc uniknąć problematycznych następstw choroby? Na te oraz inne pytania odpowie dr n. med. Michał Sutkowski. Zobacz film.