Nasz Tydzień Szczęścia

Tydzień Szczęścia w Szkole w Górkach

Z inicjatywy p. pedagog Arlety Wojciechowskiej-Kajak Samorząd Uczniowski zorganizował działania w ramach II Ogólnopolskiego Tygodnia Szczęścia w Szkole. Uczniowie z klas 4-8 przygotowali dla nauczycieli i swoich kolegów drobne, własnoręcznie wykonane upominki oraz kartki pełne dobrych słów w ramach Dnia Miłych Niespodzianek. W Święto Dobrego Humoru nauczyciele witali uczniów dowcipami z zeszytów, a uczniowie żartami na temat ich przedmiotu. Odbył się także Dzień Kozackich Skarpetek. Uczniowie prezentowali kolorowe, wzorzyste skarpety lub skarpety założone nie do pary. W klasach młodszych uczniowie nosili kolorowe ubrania i delektowali się dobrym smakiem ulubionych potraw. Tydzień zakończył się Dniem Wdzięczności. Podziękowania uczniowie skierowali do pani dyrektor, nauczycieli, pań woźnych. Najbardziej zaskoczony wyrazami wdzięczności uczniów był pan Roman – kierowca „szkolnej marchewki”.