List od Stowarzyszenia Sosenka - szukamy lokalu na wynajem

Szanowni Państwo,

w związku z projektem rozbudowy Szkoły Podstawowej w Górkach szukamy lokalu na wynajem od września 2020 do co najmniej września 2022 pod Klub Przedszkolaka w Górkach.

Od ponad 10 lat Stowarzyszenie „Sosenka” rękami rodziców przedszkolaków, kosztem ich wolnego czasu i chęci niesienia pomocy najmłodszym prowadzi Punktu Przedszkolny zlokalizowany w Szkole Podstawowej w Górkach. Jednak ze względu na remont Szkoły będziemy zmuszeni tymczasowo to bardzo przyjazne dla nas miejsce opuścić. Tymczasowo, ponieważ docelowo jest plan by w Szkole Podstawowej w Górkach zlokalizować Przedszkole z prawdziwego zdarzenia, na co cała nasza lokalna społeczność z pewnością czeka.

W tym kilkuletnim okresie przejściowym poszukujemy lokalu do adaptacji i wynajęcia pod Punktu Przedszkolny. Podstawowe wymogi to:

• lokalizacja w miejscowości Górki lub najbliższej okolicy;

• samodzielny budynek wolnostojący lub wydzielona część parteru budynku mieszkalnego lub mieszkalno-usługowego (z niezależnym wejściem z zewnątrz do przedszkola);

• budynek powinien posiadać jedno bardzo duże lub dwa duże pomieszczenia (łączenie co najmniej ok. 50-60 m2), łazienkę oraz przedsionek.

Kwestię konieczności adaptacji lokalu i spełniania odpowiednich norm oceni wykwalifikowany projektant.

Jeśli mają Państwo w posiadaniu taki budynek lub wiedzą o jakimkolwiek potencjalnie możliwym do zagospodarowania lokalu, będziemy bardzo wdzięczni za kontakt. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości, podamy szczegóły inwestycji i możliwe formy współpracy.

Jako przedstawiciele rodziców dzieci z miejscowości Górki bardzo nam zależy na utrzymaniu funkcjonowania placówki przedszkolnej, dlatego też mamy nadzieję, że uda się nam wspólnymi siłami zadbać o potrzeby naszych najmłodszych.

Z poważaniem,

Stowarzyszenie „Sosenka”

Więcej o działalności Stowarzyszenia na nowoutworzonym fanpage’u: https://www.facebook.com/Stowarzyszenie-Sosenka-Przedszkole-w-G%C3%B3rkach-101693741329503/