Konkurs i działania profilaktyczne - pierwsza pomoc przedmedyczna

W ramach działań profilaktycznych od 25 kwietnia we wszystkich klasach w naszej szkole odbywają się prelekcje i pokazy dotyczące udzielania pierwszej pomocy i profilaktyki bezpieczeństwa. Organizatorami tych działań jest Szkolne Koło Wolontariatu wraz z opiekunami.
5 maja jako podsumowanie przeprowadzonych działań odbędzie się test wiedzy z zakresu podjętej tematyki. Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do udziału w szkolnym konkursie wiedzy o pierwszej pomocy. Informacje niezbędne do udziału w konkursie zostały przekazane uczniom na pokazach i prelekcjach. Szczegóły konkursu na plakacie.
Laureaci otrzymają ocenę cząstkową celującą z techniki, pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki.