Konferencja z prof. Mariuszem Jędrzejko

W dniu 21 marca w naszej szkole odbyła się konferencja dla Rodziców prowadzona przez Pana Prof. Mariusza Jędrzejko - pedagoga i socjologa, doktora habilitowanego nauk humanistycznych, profesora nadzwyczajnego Wydziału Pedagogicznego Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku.

Pan Profesor poprowadził spotkanie z zakresu: Dlaczego warto wychowywać w granicach i normach? Jak modelować relacje dzieci - technologie cyfrowe?

W sposób rzeczowy i niezwykle ciekawy przekazał informacje dotyczące stawiania i przestrzegania granic dzieciom. Pan Profesor wypowiedział się również w sprawie cyberuzależnień.

Sądzimy, że efektem "kuli śniegowej" kolejne spotkanie z Panem Profesorem obędzie się w większej grupie rodziców, bo warto i trzeba korzystać z ogromnego doswiadczenia Pana Profesora Mariusza Jędrzejko.