III Świąteczna Paczka

Szanowni Państwo,
jak co roku pragniemy wspomóc najuboższych mieszkańców naszej okolicy. 7 grudnia rusza zbiórka Świąteczna Paczka (to już trzecia edycja).
Od poniedziałku przed wejściem do szkoły w Górkach stanie pudło na dary (pudło będzie wystawiane w godzinach 7.30 - 16.00).
CO ZBIERAMY: produkty żywnościowe - kasze, makarony, żywność w puszkach itp. chemię gospodarczą, środki higieny osobistej
przybory szkolne/plastyczne dla dziewczynki w wieku 10-12 lat
owoce i warzywa - tylko w ostatnim dniu zbiórki!

Przypominamy o środkach bezpieczeństwa - zakrywaniu ust i nosa, dezynfekcji rąk, utrzymywaniu dystansu społecznego.
Organizatorami akcji są: Szkolne Koło Wolontariatu, Samorząd Uczniowski i Klub Przedszkolaka (cała akcja pod patronatem Pani Dyrektor Renaty Osicy-Duszczyk i Radnej Gminy Dębe Wielkie Pani Bożeny Kuszpit).
Pokażmy wszystkim jak #spGórkipomagają