Informacja o egzaminie ósmoklasisty
https://www.gov.pl/web/edukacja/egzamin-osmoklasisty-2020
Wszystkim Uczniom klasy VIII życzymy powodzenia podczas egzaminów!
Sekretariat szkolny będzie nieczynny
od dnia 8 czerwca 2026 r. do dnia 12 czerwca 2026 r. (urlop pracownika).
Za utrudnienia przepraszamy.
Sprawy administracyjne proszę kierować drogą mailową:
sekretariat@szkolagorki.edu.pl
/-/ Anna Bartnicka
wicedyrektor szkoły