Samorząd Uczniowski zorganizował w ramach dni tematycznych Dzień Hiszpański.
Wszystkie klasy wykonały projekty poświęcone min: językowi, kuchni, kulturze, zabytkom, piłce nożnej i symbolom Hiszpanii. Uczniowie udekorowali sale lekcyjne, a w strojach uczniów i nauczycieli dominował kolor żółty i czerwony. Samorząd w starszych klasach przeprowadził mini konkurs wiedzy o Hiszpanii, którego laureatem został Adrian Banach. Młodsze klasy otrzymały kolorowanki o tematyce iberyjskiej. Na długich przerwach można było posłuchać hiszpańskiej muzyki.
KOMUNIKAT
Uprzejmie informujemy, że celem zapewnienia bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia mienia uczniów szkoły od dnia 30 marca br.
zostaje wprowadzony zakaz wchodzenia rodziców i opiekunów dzieci
przy odprowadzaniu oraz odbieraniu dzieci
na teren korytarzy szkolnych oraz szatni szkolnej.
Przy odbieraniu lub odprowadzaniu dzieci opiekunowie pozostają w wejściu szkolnym lub przed drzwiami wejściowymi.
Dodatkowo informujemy, że również od 30 marca br. będzie wprowadzenie zamykania szatni szkolnej na czas lekcji.
Prosimy o dostosowanie się do powyższego.
Szanowni Państwo,
w związku z podpisaniem przez Prezesa Rady Ministrów zarządzenia nr 15 z dnia 26 lutego 2026 roku w sprawie przedłużenia obowiązywania na całym terytorium
Rzeczypospolitej Polskiej drugiego stopnia alarmowego BRAVO oraz w nawiązaniu do rekomendacji Wojewody Mazowieckiego,
zaleca kontynuowanie wzmożonej uwagi oraz zakazu wstępu do szkół i przedszkoli osób postronnych do 31 maja 2026 r.
Mazowiecki Kurator Oświaty rekomenduje również, aby zakazem wstępu nie obejmować rodziców i prawnych opiekunów uczniów
oraz realizowanych zgodnie z planem przedsięwzięć,
np. spotkań z rodzicami, przeprowadzania egzaminów maturalnych i ósmoklasisty,
uroczystości szkolnych, zawodów sportowych i innych zaplanowanych przedsięwzięć wynikających z prawidłowego funkcjonowania szkół i przedszkoli.
Bardzo proszę o przestrzeganie powyższej rekomendacji.
/-/ Renata Osica-Duszczyk
dyrektor szkoły