Dzień Edukacji Narodowej oraz Święto Patrona

W dniu wczorajszym obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej połączony ze Świętem Patrona.

Uroczystość swoją obecnością zaszczycili m.in. pan Krzysztof Kalinowski - Wójt gminy Dębe Wielkie, pan Stanisław Mejszutowicz - Prezes ZNP Mińsk Mazowiecki, ksiądz Piotr Błażejczyk - proboszcz parafii p.w. św. Wawrzyńca w Gliniance.
Podczas uroczystości została wręczona Nagroda Wójta Gminy Dębe Wielkie oraz Nagrody Dyrektora Szkoły. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!
Dziękujemy za życzenia i słowa wsparcia skierowane do Nauczycieli oraz wszystkich Pracowników Naszej Szkoły!

Zapraszamy na fotorelację na szkolnej stronie FB https://www.facebook.com/SPGorki/.